Idealne obrączki? Zobacz jak bogatą znajdziesz u nas ofertę i możliwości!
Idealne obrączki? Zobacz jak bogatą znajdziesz u nas ofertę i możliwości!

Nie bez powodu mówi się o obrączkach że są wyjątkowe i symbolizują miłość, nie mają one początku ani końca - obrączki ślubne ponadczasowym symbolem miłości. Gdy ten ważny krok został wykonany i zostaliście narzeczeństwem z pewnością stajecie przed wyborem ślubnych obrączek. Jest to czas na kolejne zmiany w Waszym życiu. Najważniejsze zapewne wydać się może wybranie odpowiedniej sali, wybór zaproszeń, winietek oraz waszego ubioru. Ale tak naprawdę najważniejszą rzeczą są obrączki – które są symbolem waszego uczucia, oraz nieskończoności. Zakup obrączek z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Ślubne obrączki, a szczególnie ich wygląd, styl, czy rozmiar tworzy niepowtarzalny styl obrączek. Przy wyborze obrączek warto zwrócić uwagę na ceny obrączek. Poniższy artykuł na pewno pomoże Wam w wyborze i poszukiwaniu obrączek ślubnych - zwłaszcza ich idealnych.

WYBÓR ODPOWIEDNICH OBRĄCZEK, CZYLI JAKIE OBRĄCZKI WYBRAĆ ?

Jak wybrać obrączki ślubne idealnie dopasowane? Wybór zaczynamy od wybrania kruszcu, materiału z jakiego chcemy aby zostały wykonane obrączki. W naszej ofercie znajdziecie obrączki ze złota, obrączki ze srebra, oraz obrączki z tytanu. Warto pomyśleć jaką próbę złota wybrać oraz z jakiego materiału wybrać obrączki . Decydując się na obrączki ślubne złote warto wiedzieć, że nasz salon jubilerski wykonuje obrączki ślubne w próbie złota 585 oraz 333. Próba złota informuje nas ile czystego złota znajduje się w wyrobie. Wybierając złoto 585 decydujemy o kolorystyce obrączek. Klasyczne obrączki ślubne najczęściej wybierane są z żółtego złota. Za bardziej popularne w ostatnim czasie uważa się obrączki białe złoto które świetnie dopasowują się z srebrną biżuterią. Obrączki ślubne możecie również wybrać w kolorze różowego złota. Jest to na pewno najbardziej nowoczesna forma obrączek ślubnych. Dla niezdecydowanych par młodych przygotowaliśmy również obrączki ślubne dwukolorowe. Wszystkie obrączki wykonane w naszej firmie, wykonywane są metodą bezszwową, co oznacza że zakup obrączek ślubnych jest zakupem na lata, bez obaw pęknięcia obrączki. W przypadku obrączek ślubnych warto wybrać obrączki które posłużą nam na długie lata wspólnego życia.

ROZMIAR OBRĄCZEK ŚLUBNYCH - WYBÓR ODPOWIEDNIEGO ROZMIARU

Idealne ślubne obrączki ślubne to nie tylko idealnie dopasowany kształt , kolor , wykończenie czy szerokość obrączki. Gdy ustalimy jaki styl powinny mieć obrączki warto ustalić ich rozmiar. Rozmiar odgrywa szczególną rolę w komforcie jej noszenia. Małżonkowie będą nosić ślubne obrączki codziennie, dlatego tak ważne jest aby biżuteria ślubna noszona była z przyjemnością. Aby dopasować rozmiar obrączki najlepiej udać się do naszego salonu jubilerskiego, gdzie nasi doradcy klienta prawidłowo wymierzą odpowiedni rozmiar obrączek. Przy dobieraniu rozmiaru obrączek należy pamiętać, że na rozmiar wpływają różne czynniki atmosferyczne takie jak temperatura, ciśnienie, stres. Grubość obrączki ślubnej również ma znaczenie. Warto pamiętać że w naszym kraju obrączki ślubne nosi się na palcu serdecznym prawej dłoni. W zależności od dłoni rozmiar może się różnić. Wszystkie nasze obrączki ślubne posiadają soczewkę, inaczej wnętrze półokrągłe. Wybór obrączek ślubnych z wnętrzem soczewkowym jest szczególnie ważny dla osób którym puchną palce. Soczewka pozwala na większą tolerancję rozmiaru. Jako producent obrączek ślubnych specjalizujemy się wykonaniu modeli obrączek wykonanych w grubościach soczewki 1,1 ; 1,3 oraz 1,5.

WYBÓR IDEALNYCH OBRĄCZEK. PROFIL OBRĄCZEK I SZEROKOŚĆ

Idealna obrączka powinna być piękna, trwała ale zarazem dobrze dopasowana. Wśród różnych modeli obrączek warto znaleźć wyjątkowe obrączki ślubne. W poszukiwaniu obrączek ślubnych każdy szczegół ma znaczenie. Wśród wielu cech idealnych obrączek ślubnych powinna naleźć się szerokość obrączki najlepiej prezentującej się na naszym palcu. Wśród wielu modeli obrączek możecie wybrać dowolną szerokość. Zakres szerokości dostępny w naszej ofercie zleży od wybranego modelu obrączki i waha się od 2mm do 10mm. Zdecydowanie częściej panie wybierają mniejszą szerokość obrączki ślubnej, a niżeli panowie. Szersze obrączki ślubne są bardziej trwałe i odporne na zniekształcenia. Są też pary które zdecydowanie stawiają na style obrączek ślubnych szerokich. Należy pamiętać , że na finalną cenę obrączek ślubnych wpływa wybrana szerokość. Jeśli obrączka ma pasować do pierścionka zaręczynowego polecamy zdecydować się na delikatniejszą szerokość. Wiele kobiet po ślubie nosi obrączkę razem z pierścionkiem zaręczynowym. Na cechę odpowiednich obrączek ślubnych, ważny jest wybór profilu obrączki. Profil obrączki może być wklęsły, płaski , klasyczny zaokrąglony i wpływa on na komfort noszenia obrączki i jej wygląd. Za obrączki klasyczne uważa się obrączki o profilu zaokrąglonym - tradycyjnie obrączki ślubne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl