Obrączki ślubne - Pierścionki zaręczynowe - z diamentem, szafirem, topazem : Jubiler Goldrun
Technologia bezszwowa
Technologia bezszwowa

Obrączki wykonane bez lutowania - Obrączki bezszwowe

Najważniejszą cechą obrączek wykonywanych metodą bezszwową jest wytrzymałość. Na tę cechę wpływa nie tylko jakość materiału z którego wykonujemy biżuterię ale także sposób produkcji. W trosce o naszych klientów wykonywane przez nas obrączki posiadają najwyższą jakość dzięki zastosowaniu metody bezszwowej przy produkcji. Oznacza to, że wybierając nasze obrączki nie ma lutowania w łączeniu obwodu. Obrączki od samego początku posiadają formą pierścienia. Często zdarza się że podczas użytkowania obrączek lutowanych, szew pęka w miejscu lutowania.

Zakup na wiele lat

Kupując obrączki liczymy się z tym, że zakupiona biżuteria będzie towarzyszyć nam przez wiele, wiele lat. To zrozumiałe, że z upływem czasu zmieniamy się. Zmienia się również rozmiar palca. Wybierając obrączki bezszwowe istnieje możliwość zmieniania rozmiaru bez obawy, że pękną. Obrączki lutowane podczas zmiany rozmiaru mogą pęknąć w miejscu lutowania. Dlatego też obrączki wykonywane naszą metodą są bardziej trwałe.

Idealny kształt

Dzięki temu że nasze obrączki produkowane są metodą bezszwową i już przy produkcji mają owalny kształt, z biegiem lat nie ulegają deformacji, co oznacza że możemy cieszyć się pierwotnym kształtem przez cały okres użytkowania. Warto pamiętać, że w przypadku biżuterii lutowanej może zdarzyć się odkształcenie lub spłaszczenie.

www.apart.pl www.yes.pl www.wkruk.pl www.glamira.pl www.classicatouch.pl www.jubilerskorpion.pl www.marko.pl www.jubitom.pl www.luva.pl www.auroria.pl www.sezam.pl www.wec.com.pl www.schubert.pl www.aclari.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl