Obrączki ślubne - Pierścionki zaręczynowe - z diamentem, szafirem, topazem : Jubiler Goldrun

Grawer

grawer-obraczki-slubne

Grawer na obrączkach ślubnych jest niezwykle ważny. Jest niezapomnianą pamiątką dnia ślubu, ale również nadaje indywidualności biżuterii noszonej przez młodą parę.
Pomysłów na grawer jest tyle ile małżonków. Większość par decyduje się na tradycyjne grawerowanie w formie daty ślubu, niektórzy dodają też imiona partnerów, mniejszość stawia na wyjątkowe sentencje na grawer. Niezależnie od tego jaką treść wybierzecie kupując obrączki ślubne Goldrun grawer wewnątrz otrzymujecie w prezencie. Swoją wyjątkową treść możecie wzbogacić symbolem serca czy nieskończoności. Do wyboru pozostawiamy Wam pięć autorskich czcionek dzięki którym spersonalizujecie styl waszego grawerunku.

Grawer na obrączkach ślubnych

Wykonywanie grawera na obrączkach ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Pomimo tego, że obrączki ślubne nie mają zbyt dużej powierzchni, na której można wykonać napis to z pewnością narzeczeni dobiorą odpowiednie sentencje, które odzwierciedlą to, co dla zakochanych jest najważniejsze.

Każdego roku przybywa par, które decydują się na obrączki z grawerem. Spersonalizowana biżuteria ślubna to codzienne przypomnienie o miłości, jaka łączy dwoje zakochanych. Jest to ważne nie tylko w tych dobrych momentach relacji, ale także w chwilach, kiedy nad związkiem przechodzą ciemne chmury. Co więcej, grawerowanie obrączki ślubnej to także aspekt praktyczny. Indywidualny tekst na biżuterii zapewni jedyny w swoim rodzaju znak rozpoznawczy. Jeśli doszłoby do jej nieszczęśliwego zgubienia, grawerunek z pewnością przyczyni się do szybszego odnalezienia zguby.

Czy zawsze można wykonać grawer na obrączkach?

Oczywiście, że tak! Grawer możecie wykonać zarówno przed ślubem, jak i po uroczystości. Grawer robiony jest na biżuterii gotowej do użytku. Dlatego jeśli nie jesteście zdecydowani na konkretny grawerunek, to spokojnie możecie poczekać z tą decyzją.Jeśli zdecydujecie się na wykonanie graweru po ślubie, to będziecie musieli oddać obrączki na kilka dni. Zazwyczaj grawerowanie trwa maksymalnie 7 dni roboczych.

Co wygrawerować na obrączkach? 

Nie masz pomysłu co wygrawerować na obrączkach ślubnych ? Mamy dobrą wiadomość. Jeśli nie chcesz tracić czasu na analizowanie wielu propozycji to zdecyduj się na najczęściej wybierany przez nowożeńców grawer. Już od kilku lat najbardziej popularnym grawerem na obrączkach ślubnych jest imię drugiego małżonka i data ślubu. Pomimo swojej popularności, grawer ten czyni Wasze obrączki unikatowymi. Jest jeszcze jeden plus powyższej propozycji, przydatny szczególnie po kilku latach małżeństwa - w każdej chwili możesz sprawdzić, czy nie przegapiliście Waszej rocznicy ślubu. Jeśli jednak marzysz o czymś wyjątkowym poniżej przedstawiamy Ci sentencje na grawer z których możesz skorzystać.

Klasyka górą - czyli top 5 grawerów naszych klientów

1. Anna & Kamil 12.06.2022

2. A♡K 12.06.2022

3. Me and you 12.06.2022

4. A&K 12.06.2022

5. Anna i Kamil ∞12.06.2022

Krótkie sentencje

“Na zawsze razem”

“Ślubuję Ci miłość”

“Kocham Cię”

“Mój Anioł”

“Już zawsze przy Tobie”

“Today and Forever”

“W imię miłości”

“Jesteś miłością mojego życia”

“Ja Ciebie też”

“Twój/Twoja na zawsze”

“Moja miłość”

“Dziś i na zawsze”

“Miłości mojego życia”

“Cały mój świat”

Grawer dla Dwojga

“Całym sercem…  …aż do końca świata”

“Gdzie Ty…  …tam ja”

“Wszystko z Tobą…  …nic bez Ciebie”

“Ty jesteś wszystkim…  …wszystko jest Tobą”

“Odtąd jedno…  …choć nadal Dwoje”

Słowa piosenki

“Kocham Cię, kochanie moje”

“Love me tender”

“Z Tobą chcę oglądać świat”

“Love of my life”

“Zawsze tam gdzie Ty”

“Tylko mnie kochaj”

“Takiej miłości więc nam życzę”

“Ty i ja. I nikt inny na świecie”

“I’ll be there for you"

Obrączki z humorem

“No pain, no gain”

“Nie podlega reklamacji”

“Masz nosić, a nie czytać!”

“Umowa to umowa”

“Skazany na nią/Skazana na niego”

“Po co zdjąłeś obrączkę?/Po co zdjęłaś obrączkę?”

“Hakuna Matata”

Symbol pary młodej

        serce

podwójne serca

nieskończoność

      linia życia

koniczynka szczęścia

     puzzle

 

Czy można usunąć grawer z obrączek ?

Z założenia grawer na biżuterii ma nam przypominać o czymś wyjątkowym. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nie wszystko poszło zgodnie z planem? Ślub został przełożony, a na obrączkach jest stara data lub ta druga osoba okazała się być kimś innym, niż się wydawało? Bez obaw - grawer na obrączkach można usunąć. Należy jednak pamiętać że przy usuwaniu grawera musimy usunąć całą treść i w razie potrzeby wygrawerować na nowo. Koszt usunięcia grawera z obrączki to ok 70zł/szt. Wykonanie nowej treści wiąże się z kosztami ok 5zł od znaku. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl