Obrączki ślubne - Pierścionki zaręczynowe - z diamentem, szafirem, topazem : Jubiler Goldrun

FAQ

1. Czy można powiększyć/pomniejszyć obrączki?


Oczywiście. Nasze obrączki wykonywane są bezszwowo, dlatego istnieje możliwość korekty do trzech rozmiarów. Nie stanowi dla nas problemu obrączka dwukolorowa czy z oprawą kamienia. W naszej ofercie posiadamy również obrączki w których korektę możemy przeprowadzić tylko o jeden rozmiar. Zazwyczaj są to obrączki z dużą ilością kamieni. Najmniejszy problem jest z obrączkami jednokolorowymi bez oprawy kamieni. Na naszej stronie internetowej oznaczyliśmy modele obrączek w których nie wykonujemy korekty rozmiaru.

2. Czy korekta rozmiaru jest płatana?


Tak, wszelkie usługi korekty rozmiaru są usługami odpłatnymi. Cena zależy od rodzaju obrączki oraz ilości rozmiarów do korekty.

3. Obrączka jest raz dobra, raz lekko ciasna. Co zrobić?


Najważniejsze to zachować spokój. Na rozmiar palca wpływa wiele czynników zwłaszcza u kobiet, dlatego najlepiej mierzyć obrączkę w różnych porach dnia i ewentualnie kiedy problem pojawia się krótko przed ślubem dokonać korekty. Biżuteria - pierścionki oraz obrączki, w zależności od pory roku mogą być luźniejsze lub bardziej dopasowane, jest to naturalne i często spotykane zjawisko.

4. Jaką próbę złota wybrać?


Bardzo ważną informacją przy zakupie obrączek jest próba, w jakiej są one wykonane. Obrączki wykonujemy w próbie złota 333 oraz 585. Ze względu na trwałość próby złota 585 to ją właśnie polecamy. Próba określa, jaki procent w stopie stanowi czyste złoto. Na przykład próba 585 w niej 58,5% stanowi czyste złoto, reszta to pozostałe metale, jakie dodaje się do stopu. Dla porównania próba złota 333 zawiera tylko 33,3% czystego złota. Więcej informacji o wyborze obrączek znajdą Państwo w zakładce Jak wybrać pierścionek złoty i obrączki.

5. Czy można odświeżyć obrączki? Czy jest to płatne?


Istnieje możliwość odnowienia obrączek. Dokonując zakupu obrączek w próbie złota 585 w jednym z naszych salonów lub internetowo otrzymują Państwo w prezencie darmowe odnowienie obrączek raz do roku przez okres trzech lat. W pozostałych przypadkach usługa odnowienia jest usługą odpłatną.

6. Co obejmuje odnowienie obrączek?


Odnowienie obrączek obejmuje: wypolerowanie obrączek lub nałożenie matu.
Należy pamiętać aby zbyt często nie odnawiać obrączek, gdyż podczas polerowania powstaje ubytek wagowy.

7. Czy obrączki będą się rysować? Po jakim czasie?


Powstawanie zarysowań na obrączkach jest naturalne. Już pierwszego dnia na obrączkach pojawią się rysy.
Czyste złoto jest bardzo miękkim metalem szlachetnym i wykonywane z niego obrączki w czasie krótszym bądź dłuższym ulegną porysowaniu. Proces ten jest nieuchronny i trzeba się z tym pogodzić.

Często Klienci zadają nam pytanie, jak szybko pojawią się rysy? Odpowiadamy, że już pierwszego dnia ich noszenia, a kolejne przybywać będą systematycznie. Często wygląd naszej obrączki będzie zależał od sposobu użytkowania oraz pracy jaką wykonujemy. Po jakimś czasie cała powierzchnia obrączek pokryje się równomiernie rysami, które nie będą aż tak rzucać się w oczy.

Pamiętajmy jednak, że obrączki są po to, aby je nosić, a nie trzymać w pudełku. Rysy będą pamiątką wspólnie spędzonych lat.

8. Dlaczego białe złoto nie jest śnieżnobiałe?


Przy wyborze obrączek z białego złota, bądź zawierającego jego elementy warto wiedzieć, że ma ono kolor jasno żółtawy, dzięki czemu stop nie powoduje alergii. Białe złoto nie jest srebrem ! Chcąc uzyskać śnieżnobiały kolor białego złota należy pokryć go warstwą rodu. Należy jednak pamiętać, że nałożony ROD pod wpływem użytkowania ściera się i po pewnym czasie traci blask.

9. Czy obrączki tytanowe można łączyć ze złotem lub srebrem?


Jak najbardziej istnieje możliwość wykonania obrączek tytanowych w połączeniu z złotem lub srebrem.

10. Jaki jest czas oczekiwania na obrączki?


Czas oczekiwania to 14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w salonie lub wpłaty całości lub zadatku (30% ceny obrączek) przy zamówieniu przez stronę internetową.

11. Czy istnieje możliwość szybszej realizacji zamówienia?


Jak najbardziej wykonujemy również obrączki w trybie express, jest on dodatkowo płatny 200 - 300zł.

12. Mąż zgubił obrączkę, co zrobić?


Zagubiona obrączka to nie żaden problem. Wykonujemy również jedną sztukę wybranego przez Państwa modelu.

13. Podobają nam się dwa różne modele, czy możemy złożyć takie zamówienie?


Jesteśmy producentem obrączek dlatego wykonanie dwóch różnych obrączek to nie żaden problem.

14. Co z grawerem? Czy jest darmowy? Co możemy wygrawerować?


Do zakupionych obrączek w prezencie od naszej Firmy otrzymują Państwo grawer wewnątrz obrączek. Do Państwa wyboru pozostaje 5 rodzajów bezpłatnych czcionek. Treść grawera jest dowolna. Najczęściej klienci grawerują imię swojego partnera/partnerki oraz datę ślubu, ale nie jest to konieczność. Jeżeli chcemy aby grawer był czytelny, nie należy grawerować długich tekstów zwłaszcza na mniejszej obrączce damskiej. sentencje na grawer

15. Czy można zmniejszyć/zwiększyć złoty pierścionek?


Na wszystkie złote pierścionki zakupione w naszych salonach lub na www.goldrun.pl przysługuje jednorazowa korekta rozmiaru 120 dni od daty zakupu.

16. Czy otrzymamy certyfikat na zakupione obrączki?


Do każdych zakupionych obrączek wystawiamy certyfikat autentyczności na którym zapisane są parametry Państwa obrączek.

17. Czy otrzymamy gwarancję wraz z obrączkami?


Wraz z zakupionymi obrączkami otrzymują Państwo 36 miesięczną gwarancję na obrączki próby 585. Na obrączki próby 333, srebrne, oraz tytanowe obowiązuje gwarancja 24 miesiące.

18. Mamy swoje złoto, czy zrobimy z nich obrączki?


Robocizna obrączek jest możliwa tylko w naszych salonach i tylko z próby złota 585. Nie ma możliwości wykonania obrączek z własnego złota składając zamówienie internetowe.

19. Czy wszystkie obrączki są cechowane?


Wszystkie sprzedawane przez nas obrączki posiadają cechy probiercze określające próbę złota z którego zostały wykonane.

20. Mam własny projekt biżuterii, czy wykonacie biżuterię według mojego wzoru?


Wszystkie projekty wykonania biżuterii należy przesyłać do nas mailowo na adres: kontakt@goldrun.pl Wykonujemy indywidualne projekty i wyceniamy je w zależności od rodzaju.

21. Czy możemy zamówić obrączki w salonie i wybrać wysyłkę do domu?


Istnieje możliwość zmówienia obrączek w jednym z naszych salonów wybierając przesyłkę do domu. Obrączki muszą zostać opłacone w całości w salonie, a koszt wysyłki to 25zł.

www.apart.pl www.yes.pl www.wkruk.pl www.glamira.pl www.classicatouch.pl www.jubilerskorpion.pl www.marko.pl www.jubitom.pl www.luva.pl www.auroria.pl www.sezam.pl www.wec.com.pl www.schubert.pl www.aclari.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl