Obrączki ślubne - Pierścionki zaręczynowe - z diamentem, szafirem, topazem : Jubiler Goldrun

Pakiet Goldrun - obrączki ślubne

120 Dni na dopasowanie rozmiaru

1. Dotyczy obrączek próby 585 klasycznych półokrągłych, płaskich i fazowanych bez kamieni - Sprzedawca oferuje możliwość nieodpłatnej zmiany rozmiaru zakupionych obrączek w próbie złota 585 w sklepie internetowym lub salonie stacjonarnym ( z wyłączeniem zakupu allegro, olx oraz facebook).
2. Darmowe dopasowanie rozmiaru obejmuje 3 rozmiary na parę co daje 1,5 rozmiaru na każdą obrączkę.
3. Zmiana rozmiaru może zostać dokonana nieodpłatnie tylko raz. Nieodpłatna zmiana rozmiaru możliwa jest tylko w zakresie o 1,5 rozmiaru w górę lub w dół od obecnego rozmiaru.
4. Dopasowanie jest możliwe przez okres 120dni od daty zakupu.
5. Korekta 1,5 rozmiaru na obrączkę jest darmowa, a Kupujący pokrywa jedynie koszty dostarczenia obrączek do Sprzedającego oraz koszty wysyłki zwrotnej.
6. Sprzedający informuje klienta korzystającego z bezpłatnego dopasowania rozmiaru o możliwym ubytku złota, który może wystąpić na wskutek wykonywanej korekty.
7. Sprzedawca udostępnia Kupującemu listę produktów obrączek ślubnych w których dopasowanie rozmiaru nie jest możliwe (nawet odpłatnie). LINK
8. Jeśli Kupujący dokona jakichkolwiek zmian wizualnych oraz modyfikacji wyglądu obrączek ślubnych traci możliwość skorzystania z usługi darmowego dopasowania rozmiaru, a możliwość odpłatnej korekty ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju dokonanej zmiany.

Odnowienie obrączek

1. Odnowienie obrączek ślubnych złota 585 Sprzedający oferuje możliwość nieodpłatnej usługi odnowienia obrączek próby złota 585 zakupionych w sklepie internetowym lub salonie stacjonarnym (z wyłączeniem zakupu allegro, olx oraz facebook).
2. Kupujący otrzymuje 3 odnowienia z których może skorzystać w okresie trzech lat raz do roku od daty ślubu.
3. Kupujący na własny koszt dostarczy Sprzedającemu obrączki do usługi odnowienia oraz pokryje koszty odesłania obrączek na podany adres po wykonaniu usługi.
4. Sprzedający informuje klienta korzystającego z usługi odnowienia o możliwym ubytku złota, który może wystąpić na wskutek wykonywanej usługi.
5. Odnowienie obrączek nie doprowadza do pierwotnego stanu towaru. Przez usługę odnowienia należy rozumieć polerowanie obrączek lub ponowne nałożenia matu. Odnowienie nie obejmuje zniwelowania głębokich uszkodzeń spowodowanych użytkowaniem (np. wgniecenie, zarysowanie itp.)

Grawer gratis

Do każdych zakupionych obrączek ślubnych w sklepie internetowym lub salonie stacjonarnym otrzymują Państwo grawer wewnątrz obrączek w prezencie. Do wygrawerowania jest dowolna treść, nie przekraczająca 30 znaków. Lista dostępnych znaków oraz czcionek znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Grawer

Gwarancja 36 miesięcy

Gwarancja 36 miesięcy dotyczy zakupionych złotych obrączek ślubnych w próbie złota 585. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl