Obrączki ślubne - Pierścionki zaręczynowe - z diamentem, szafirem, topazem : Jubiler Goldrun

Koszty dostawy

Przesyłka krajowa - Paczkomat InPost

W przypadku wyboru dostawy do paczkomatu InPost, prosimy o wybranie takiej formy przesyłki. Wyświetlona zostanie mapa paczkomatów, należy wybrać ten w którym przesyłka ma zostać umieszczona. Na każdym etapie dostawy dostajesz informację na temat lokalizacji przesyłki. Na podany numer telefonu otrzymasz kod do odbioru przesyłki w wybranym przez Ciebie paczkomacie.

Koszty wysyłki:

przesyłka, płatność całości - 0,00zł

Przesyłka krajowa - Kurier DPD

W przypadku wyboru dostawy kurierem, przesyłkę otrzymasz na wskazany przez siebie adres. Na każdym etapie dostawy dostajesz informację na temat lokalizacji przesyłki. W dniu dostawy otrzymasz wiadomość z szacunkowymi godzinami dostarczenia przesyłki oraz numerem telefonu do kuriera.

Koszty wysyłki:

przesyłka kurierska Firmą DPD, płatność całości - 0,00zł

przesyłka za pobraniem Firmą DPD, płatność zadatku 30%, reszta przy odbiorze - 25,00zł

Dostawa zagraniczna

Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu przesyłek za granicę. W przypadku chęci zakupu z dostawą zagraniczną koszty dostawy wyceniamy indywidualnie w zależności od miejsca wysyłki.

Bezpieczeństwo przesyłek

Wszystkie przesyłki są odpowiednio zabezpieczone. Zewnętrzne opakowane przesyłki oraz dane na etykiecie przewozowej nie zdradzają zawartości przesyłki. Do momentu dostawy produktu do Ciebie nasza firma odpowiada za jego bezpieczeństwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl