Obrączki ślubne - Pierścionki zaręczynowe - z diamentem, szafirem, topazem : Jubiler Goldrun

Pierścionek Promise Ring

Czym są pierścionki obietnicy?

Promise ring nie oznacza pierścionka zaręczynowego. Wynika z potrzeby serca – można go wręczyć na przykład z okazji rocznicy poznania się czy też urodzin ukochanej osoby. Może być podarowany ukochanej osobie jako pierścionek zaangażowania, sympatii lub przyjaźni. Najczęściej jest on wręczanym pierścionkiem poprzedzającym wręczenie pierścionka zaręczynowego. Jako, że nie jest on pierścionkiem zaręczynowym sama forma podarowania go nie jest oficjalna, tak jak forma zaręczyn.

Jak wygląda pierścionek obietnicy?

Forma pierścionka promise ring nie jest jednoznacznie określona. Może być wykonany zarówno ze złota jak i srebra. W jego oprawie możemy znaleźć cyrkonie, diament lub inny kamień naturalny taki jak rubin. Często pierścionek obietnicy przyjmuje formę serca, aby wyrazić ukochanej osobie swoje uczucie. Równie trafionym symbolem będzie znak nieskończoności. Osobiste preferencje obdarowanej kobiety z całą pewnością mają duży wpływ na ostateczny wygląd prezentu.

Propozycje Promise Ring z diamentami
[product id="3571, 1926, 2024, 3626, 3627, 7682, 7711, 7716, 7714, 9185, 9204" slider="true" onlyAvailable="true"]

Promise ring – na której dłoni i na którym palcu powinno się go nosić?

Sama forma obdarowania pierścionkiem obietnicy, jak i jego noszenie na co dzień nie jest jasno określone. Duży wpływ na umiejscowienie pierścionka przed zaręczynowego ma sama relacja bliskich osób. Niektóre panie traktują go analogicznie do pierścionka zaręczynowego, zakładając na prawą dłoń, a konkretniej na palec serdeczny. Inne zakładają go na lewą dłoń aby odróżnić relację zaręczyn od promise ring. Jeśli chodzi o wygląd i formę promise ringu, kwestie te warto pozostawić obojgu partnerom. Można też wybrać się wspólnie na zakupy do jubilera lub zakupić online w sklepie internetowym.

Kto może nosić pierścionek obietnicy?

Pierścionek obietnicy może nosić każda osoba niezależnie od wieku czy stanu cywilnego. Najczęściej promise ring wręczany jest panną, ale nie ma żadnego znaczenia jeśli taki pierścionek będzie zdobił dłoń mężatki. Wszystko zależy od własnej interpretacji noszenia pierścionka.

W jakich sytuacjach zdecydować się podarowanie pierścionka obietnicy?

Przeglądają pierścionki promise ring, często rodzi się pytanie w jakich sytuacjach podarować taki pierścionek obietnicy. Który więc moment będzie odpowiedni? Oto kilka przykładów który pomoże w wyborze sytuacji idealnej:

- za krótki staż związku, aby wiązać się przysięgą małżeńską

- wspólna decyzja o nieorganizowaniu wesela i zaręczyn

- brak odpowiedniej ilości gotówki na wymarzony pierścionek zaręczynowy z diamentem

- okazanie silnej więzi i uczucia, brak gotowości na moment zaręczyn

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium