Obrączki ślubne - Pierścionki zaręczynowe - z diamentem, szafirem, topazem : Jubiler Goldrun
Obrączki białe złoto
Obrączki białe złoto

Wybór obrączek ślubnych jest zdecydowanie najtrudniejszy dla młodej pary. Na rynku możemy znaleźć obrączki klasyczne, z nacięciami, oprawione kamieniami, polerowane lub matowe. Wygląd nie jest jednak największym zmartwieniem, pozostaje jeszcze wybór koloru obrączek. Na rynku firmy jubilerskie oferują nam obrączki z żółtego złota, obrączki z białego złota, obrączki z różowego złota, obrączki dwukolorowe lub obrączki wielokolorowe. Firmy oferujące obrączki ślubne to między innymi obrączki apart, obrączki yes, obrączki goldrun.

Obrączki z białego złota

W obecnych czasach wiele par decyduje się na obrączki z białego złota. Świetnie komponują się z biżuterią żółtego złota, ale i ze srebrem. Naturalnie białe złoto nie posiada śnieżnobiałego odcienia dlatego aby uzyskać ten efekt obrączki poddawane są procesowi rodowania. 

Białe złoto jak platyna

Wygląd biżuterii wykonanej z białego złota do złudzenia przypomina biżuterie wykonaną z platyny, która jest znacznie droższym wyrobem jubilerskim. Kolejną zaletą obrączki z białego złota jest jej wytrzymałość. Jak w każdym produkcie jubilerskim tak również w białym złocie po latach użytkownika możliwe jest odnowienie biżuterii które nadaje dawny blask.

www.apart.pl www.yes.pl www.wkruk.pl www.glamira.pl www.classicatouch.pl www.jubilerskorpion.pl www.marko.pl www.jubitom.pl www.luva.pl www.auroria.pl www.sezam.pl www.wec.com.pl www.schubert.pl www.aclari.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium