Obrączki ślubne - Pierścionki zaręczynowe - z diamentem, szafirem, topazem : Jubiler Goldrun

Jerzy Stuhr nie żyje

Jerzy Stuhr nie żyje. 77-letni aktor zmarł po długiej walce z nowotworem, którego wznowę stwierdzono u niego w zeszłym roku. Po raz pierwszy diagnozę raka krtani Stuhr usłyszał 13 lat temu. Lekarze dawali mu wtedy 30 proc. szans na wyleczenie.

Jerzy Stuhr, wybitny polski aktor, reżyser i pedagog, zmarł w wieku 77 lat. Jego wszechstronny talent i niezapomniane role w filmach takich jak "Seksmisja", "Kiler" i "Amator" na zawsze zapiszą się w historii polskiego kina. Stuhr był również cenionym wykładowcą, który przez lata kształcił pokolenia młodych aktorów. Jego odejście to ogromna strata dla świata kultury.

Jerzy Stuhr był znanym polskim aktorem, reżyserem i pedagogiem teatralnym, który zdobył szerokie uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Był jedną z najważniejszych postaci polskiego teatru i kina, znanym z ról w takich filmach jak "Seksmisja", "Amator" czy "Kingsajz". Oprócz aktorstwa, Stuhr był również reżyserem, autorem książek oraz profesorem na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Jego śmierć to ogromna strata dla polskiej kultury i sztuki. Jerzy Stuhr pozostawił po sobie nie tylko bogaty dorobek artystyczny, ale także wielu uczniów, którzy kontynuują jego dzieło.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium